
Тен для бойлера Ariston 65151227-01 1500W (нержавіюча сталь) L=282mm фланець 124mm (під анод M5)
1 595 ₴
- В наявності
- Код: 65151227-01
+380 (67) 456-11-22
- +380 (50) 574-17-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тен для бойлера Ariston 65151227-01 1500W (нержавіюча сталь) L=282mm фланець 124mm (під анод M5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр різьблення | М5 |
| Діаметр корпусу | 125 мм |
| Довжина корпусу | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Фірмові технології | на фланці |
| Розмір | 282 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴





