
Терморегулятор Reco 20А для бойлерів Atlantic, Thermor, Round, RT 0050 LF Atl
465 ₴
- В наявності
- Код: 12085
+380 (67) 456-11-22
- +380 (50) 574-17-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат стрижневий 20А для водонагрівачів бойлерів Atlantic, Thermor, Round, RT 0050 LF Atl
Сумісний з водонагріавчами: Gorenje, Aston Waterway, Atlantic Opro Classic, Atlantic Opro Compact, Atlantic Opro Horizontal, Atlantic Opro+, Atlantic Opro Profi, Atlantic Opro Slim, Atlantic Opro Small, Thermor Concept Premium
| Тип термостату | |
| Клас температури приміщення | T 105°C |
| Струм номінальної напруги | 20A |
| Макс. робоча температура | 75°C |
| Діапазон налаштування | Від 20° до 75°C |
| Тепловий диференціал | 8°C +/- 4 |
| Зовнішнє регулювання | так |
Виробник: Reco (Італія)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 місяці |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴



